СПИСЪК
на упълномощени представители на партии, коалиции, местни коалиции и инициативни комитети в
изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г.
(по чл. 124, ал. 4 от Изборния кодекс)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)
№ по ред, дата
|
Партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет
|
Упълномощени представители на партия/коалиция/местна коалиция или инициативен комитет
|
№ и дата на пълномощното
|
1
|
2
|
3
|
4
|
1.
|
ПП ГЕРБ”
|
1. Марин Димов Димов
2. Божидар Тодоров Божинов
|
№009/08.08.2019г.
|
№009/08.08.2019г.
|
2.
|
Земеделски съюз „Ал. Стамболийски”
|
1.Петьо Георгиев Колеолов
|
№32/14.08.2019г.
|
3.
|
ПП „Национален фронт за спасение на България” (НФСБ)
|
1. Иван Стоянов Кузманов
|
|
4.
|
ПП „АБВ” (Алтернатива за българско възраждане)
|
1. Антон Боянов Коджабашев
|
09.09.2019г.
|
5.
|
ПП „Съюз на демократичните сили”
|
1. Илия Димитров Лазаров
2. Дончо Николаев Златев
3. Живко Минков Гърков
|
09.09.2019г.
|
6.
|
ПП „Движение България на гражданите”
|
1.Живко Иванов Табаков
2. Димитър Георгиев Вълчев
|
11.09.2019г.
13.09.2019г.
|
7.
|
ПП „Движение за права и свободи”
|
1. Ахмед Сюлейман Мехмед
2.Антон Ончев Митков
|
№108/07.08.2019г.
№108 – 22/ 13.09.2019г.
|
8.
|
ПП „Средна европейска класа”
|
1.Таня Ненова Тодорова
|
|
9.
|
ПП „Воля”
|
1. Полина Цветославова Цанкова – Христова
2. Диляна Вълева Маринчева
3. Огнян Иванов Цонев
4. Анета Христова Петрова
|
06.08.2019г.
|
10.
|
ПП „Българско национално обединение”
|
1. Желязко Минчев Иванов
|
|
11.
|
ПП „Атака”
|
1. Иван Георгиев Иванов
|
11.08. 2019г.
|
12.
|
МК - Коалиция БСП за България
съставни партии/коалиции:
(Коалиция БСП за България
ПП „Възраждане”)
|
1. Йона Николова Чобанова
2. Владимир Павлов Павлов
|
ПНС-173-24 / 10.09.19г.
14.09.2019г.
|
Списъкът на упълномощените представители на партии, коалиции, местни коалиции и инициативни комитети е публичен и съдържа следните колони:
Колона 1 – „№ по ред, дата“. Изписването на номерата следва последователността на предаване на списъците, като се вписва и датата на тяхното предаване;
Колона 2 – „Партия/коалиция/местна коалиция или инициативен комитет“. Изписват се наименованията на партиите, коалициите, местните коалиции и имената на издигнатия от инициативния комитет независим кандидат, като пред наименованието на партията/коалицията/местната коалиция се изписва абревиатурата „ПП“ – за партия, „КП“ – за коалиция, „МК“ – за местна коалиция. За инициативните комитети се изписва абревиатурата „ИК“ и имената на независимия кандидат;
Колона 3 – „Представители на съответната партия/коалиция/местна коалиция или инициативен комитет“. Колоната съдържа редове, в които последователно се изписват имената на упълномощените представители по реда на подредбата им в списъка;
Колона 4 – „№ и дата на пълномощното“. Вписват се номерът и датата, вписани в пълномощното за съответния упълномощен представител.